Одна з центральних станцій столичної підземки через ремонт на рік обмежить роботу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Киян попередили про тисняву.

На станції столичного метрополітену "Майдан Незалежності" від 18 лютого розпочнеться ремонт чотирьох ескалаторів, який триватиме упродовж року. Ескалатори будуть зупиняти по черзі, у зв'язку з чим пропускна спроможність станції буде обмежена.

Про це попередили у Київському метрополітені.

У пресслужбі кажуть, що це плановий капітальний ремонт, який приводиться раз на 6-10 років після пробігу в 150 000 км. Тому, від 18 лютого 2020 року і до аналогічного періоду 2021 року ескалатори будуть оновлювати по черзі.

Киян та гостей міста попередили, що в зазначений період у години пік імовірно будуть затримки та скупчення людей через навантаження на решту ескалаторів.

Крім того, у компанії нагадали, що наразі проводиться капітальний ремонт ескалаторів на станції "Золоті ворота", через який у робочі дні від 8:10 до 9:20 ранку станцію закривають на вхід. Також два робочі ескалатори нахилу піднімають пасажирів на вихід. В інший час станція працює у звичайному режимі. Повідомляється, що загалом у метро Києва діє 122 ескалатора.

Як повідомлялося, у київському метро станція "Арсенальна" через несправність ескалатора не працювала кілька годин на вхід.

Нагадаємо, жетони у метрополітені Києва діятимуть до 31 березня 2020 року. А вже від 1 квітня разовий прохід у підземці буде здійснюватися за GR-квитками.

Відео У київському метро з’явиться 4G  - Економічні новини

Вже в березні кілька станцій київської підземки будуть покриті високошвидкісним інтернетом. Мешканці та гості столиці можуть із початком весни почати користуватися зв'язком на станціях "Академмістечко", "Житомирська", "Святошин", "Сирець", "Дорогожичі", "Героїв Дніпра", "Мінська" та "Оболонь". Детальніше про це, а також про те, які спеціальності найзатребуваніші в роботодавців сьогодні дивіться в економічному огляді.   

У київському метро з’явиться 4G  - Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції