Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Офіс президента і організатори Маршу захисників дійшли згоди щодо святкування Дня Незалежності: програма заходів

День Незалежності святкують 24 серпня.

Громадський Марш з президентським ходом на День незалежності, який святкують 24 серпня, не перетнуться. Представникам офісу президента та організаторам Маршу захисників України вдалося домовитися, йдеться у ТСН.19:30.

У вівторок, 13 серпня, між сторонами відбулася нарада. О 9:30 розпочнуться державні заходи: після хвилини мовчання на Майдані битимуть дзвони на згадку про героїв Небесної сотні. Далі Хрещатиком пройде хід, у якому візьме участь президент.

Ветеранський Марш Захисників України стартує об 11:00 від червоного корпусу університету Шевченка, рушить на Майдан, а звідти - до Михайлівського монастиря, де буде звершено молебень за загиблими у війні.  

ВідеоМарш з Ходою не перетнуться: стала відома програма урочистих заходів на День незалежності

Представникам офісу президента та організаторам Маршу Захисників України вдалося-таки домовитися. Про непорозуміння навколо святкових заходів у середмісті стало відомо напередодні: організатори ветеранського маршу на прес-конференції повідомили - про те, що їхні плани у часі та просторі збігаються з президентськими, дізналися з Інтернету, бо досі не брали участі у жодній нараді з офісом президента. Сьогодні така нарада таки відбулася.  

Марш з Ходою не перетнуться: стала відома програма урочистих заходів на День незалежності

Як повідомлялося раніше, про непорозуміння навколо святкових заходів у середмісті стало відомо напередодні. Організатори ветеранського маршу на прес-конференції повідомили про те, що їхні плани у часі та просторі збігаються з президентськими, дізналися з інтернету, бо досі не брали участі у жодній нараді з офісом президента.

Залиште свій коментар

Вибір редакції