Опубліковано проекти щодо встановлення дефібриляторів у київському метро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ініціатори хочуть зменшити смертність внаслідок раптової зупинки серця серед пасажирів метро.

Небайдужі громадяни, представники різних організацій, що об'єднались у ініціативу ''РеаніМетро'', підготували проект щодо встановлення дефібриляторів у метрополітені столиці. Проекти опубліковані на сайті громадського бюджету Kyivsmartsity.

"Раптова зупинка серця не обирає жертву. Ми хочемо зробити метро безпечним і підвищити шанси на виживання для кожного з нас. Наша мета – обладнати 52 станції метро автоматичними зовнішніми дефібриляторами (АЗД). Ці апарати можуть "перезапустити" серце та повернути людину до життя. Також ми хочемо навчити персонал Київського метрополітену надавати першу допомогу при травмах та невідкладних станах", - йдеться у заяві ініціаторів проектів.

Зазначимо, опубліковано два проекти щодо встановлення дефібриляторів на пересадкових станціях київського метрополітену. Один проект передбачає встановлення апаратів на Майдані Незалежності, Хрещатику та Палаці Спорту, а другий на Льва Толстого, Театральній та Золотих Воротах. 

Зазначається, що кияни можуть голосувати за проекти до 6 червня.

Нагадаємо, 29 квітня повідомлялося, що в одеському аеропорту встановили автоматичний дефібрилятор.

Відео В одеському аеропорту встановили автоматичний дефібрилятор

Прилад для надання екстреної допомоги людям із раптовою зупинкою серця презентували в новому терміналі аеропорту. Щоби працювати з дефібрилятором, не обов'язково мати медичну освіту – досить пройти спеціальні курси з надання екстреної домедичної допомоги. Таке навчання пройшли 85 працівників летовища.  

В одеському аеропорту встановили автоматичний дефібрилятор

Залиште свій коментар

Вибір редакції