Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Останні години "втомленого" мосту: Шулявський шляхопровід закривають цієї ночі

До кінця року рух навколо масштабної перебудови буде ускладнено.

Останні дні Шулявського мосту – цієї ночі шляхопровід остаточно закриють для руху та розпочнуть його реконструкцію. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спочатку демонтують тролейбусні дроти, опори освітлення та карнизні блоки, розвалювати самі конструкції планують через місяць.

Відео Останні дні Шулявського мосту: шляхопровід остаточно закривають для руху

І розпочнуть його реконструкцію. Спочатку демонтують тролейбусні дроти, опори освітлення та карнизні блоки. Розвалювати самі конструкції планують за місяць. В ніч на суботу робітники нанесли нову розмітку, електрики протягнули лінії для тролейбусів, аби транспорт міг об'їхати закритий міст. Рух організують прилеглими вулицями.  

Останні дні Шулявського мосту: шляхопровід остаточно закривають для руху

В ніч проти суботи робітники нанесли нову розмітку, а електрики протягнули лінії для тролейбусів, аби транспорт міг об’їхати закритий міст. Рух для цього організують прилеглими вулицями. На самому проспекті Перемоги вже встановлено світлофори, аби машини могли оминути місце ремонту.

В історію Києва Шулявський міст увійшов як той, що втомився. Саме так прокоментував мер Кличко інцидент у лютому 2017-го, коли обвалилася частина бетонної огорожі шляхопроводу. Нову розв’язку планують звести до кінця цього року.

Шулявський шляхопровід, перекриття, рух транспорту, Інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції