Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
П’яний водій-винуватець ДТП у Києві тицяв поліцейським посвідчення помічника нардепа

Згодом виявилося, що документи чоловіка підроблені.

У Києві водій, що спричинив ДТП за участі чотирьох машин, надав поліції несправжнє посвідчення радника депутата. Інцидент почався того, що Віталій Рябцун прийшов відпочити в нічний клуб, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли його з другом не пустили, бо ті були напідпитку, Рябцун почав провокувати охорону на бійку. Охоронці викликали поліцію, відтак із місця події чоловіки намагалися втекти на авто. Під час погоні екіпаж поліції охорони потрапив у ДТП, бо не розминувся на перехресті з малолітражкою. Винуватця аварії врешті наздогнали, але той удавав, ніби водій – не він. Рябцун представився радником голови комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

У Верховній Раді твердять, що показане цим чоловіком посвідчення несправжнє, а сам комітет має іншу назву. "Рябцун – я такого не пам’ятаю. Відношення до комітету жодного немає", - заявив голова комітету Віктор Чумак.

ВідеоВодій, що спричинив ДТП у Києві, надав поліції несправжнє посвідчення радника депутата

Чоловік прийшов відпочити в нічний клуб, а коли його з другом не пустили, бо ті були напідпитку, почав провокувати охорону на бійку. Охоронці викликали поліцію. Із місця події хлопці намагалися втекти на авто. Коли винуватця аварії наздогнали, той удавав, ніби водій - не він. Віталій Рябцун, який був за кермом під чаркою, представився поліції радником голови Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

Водій, що спричинив ДТП у Києві, надав поліції несправжнє посвідчення радника депутата

Залиште свій коментар

Вибір редакції