Патрульному-рятівнику київської родини подарували ікону й нагородили нагрудним знаком

Він урятував людей під час пожежі, ризикуючи власним життям. 

Сьогодні, 8 жовтня у Києві, на території пожежної частини № 9, відбулась церемонія нагородження патрульного В'ячеслава Харченка, який врятував родину під час пожежі 5 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

За сміливі та рішучі дії голова ДСНС Микола Чечоткін нагородив молодшого лейтенанта нагрудним знаком "За відвагу у надзвичайній ситуації".

"За такими, свідомими громадянами, як В'ячеслав, майбутнє нашої держави. Саме з них починаються зміни в країні і формування добровільних пожежних дружин. Для того, щоб врятувати чиєсь життя, необов'язково бути професійним рятувальником. Для цього достатньо мати поклик серця та небайдужість душі. Тому я вже запропонував В'ячеславу стати № 1 в списках доборовольців-вогнеборців. Адже реформа — це відважність таких громадян як він", - сказав Чечоткін.

Також на згадку про спільну роботу з рятувальниками Микола Чечоткін подарував герою ікону Неопалимої Купини.

Полісмен-герой: молодий патрульний врятував родину із палаючого будинку

Патрульний В'ячеслав Харченко не звик до камер і надмірної уваги журналістів. Трохи ніяковіє, розповідаючи історію порятунку. Його екіпаж приїхав на виклик швидше за пожежників. Свій учинок геройським не вважає.

Нагадаємо, патрульний В'ячеслав Харченко урятував родину під час пожежі, ризикуючи власним життям, 5 жовтня. Його екіпаж приїхав на виклик швидше за пожежників. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: