"Перечепився через щура". У київському супермаркеті зафільмували великого гризуна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шкідник сховався у коробці з печивом.

У супермаркеті "Фуршет" у житловому масиві Райдужний бігав великий щур. Відповідне відео зняв кореспондент ТСН Антон Страшко.

За його словами, гризун біг з одного ряду магазину до іншого, а потім взагалі застрибнув до коробки з печивом.

"Перечепився через щура в супермаркеті. Через бруд і хамство зазвичай проходжу повз супермаркет "Фуршет" біля дому, але вчора було лінь йти в інший. Зайшов і не розминувся із великим щуром, який біг з ряду до іншого ряду. Збив його трохи, але він не розгубився і побіг в алкогольний відділ. Потім в коробку з печивом", - йдеться у повідомленні журналіста.

Перечепився через щура в супермаркеті))) Через бруд і хамство зазвичай проходжу повз супермаркет Фуршет - Furshet біля дому, але вчора було лінь йти в інший. Зайшов і не розминувся із великим щуром, який біг з ряду до іншого ряду. Збив його трохи, але він не розгубився і побіг в алкогольний відділ. Потім в коробку з печивом. Працівники сказали, що у них живе не один щур, а ціла родина - більше 5. Вобщім контактний ЗОО-Фуршет на районі)))

Опубліковано Anton Strashko Вівторок, 22 жовтня 2019 р.

За його словами, працівники супермаркету сказали, що живе там не один щур, а понад п’ять.

У коментарях до посту він додав скриншот зі скаргами інших людей на щурів у цьому супермаркеті.

Щури у Фуршеті
Антон Страшко / ТСН

Нагадаємо, раніше щура, який сидів на пакетах із молоком у супермаркеті, зафільмували покупці в Рівному. Коли підійшли до гризуна, він спробував утекти. Але невдало, бо йому притисло хвоста. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції