Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Центр Києва зупиняється у заторах через хресний хід УПЦ МП

Десять тисяч правоохоронців стежитимуть за порядком.

У Києві посилили заходи безпеки та перекрили низку центральних вулиць через хресний хід, який організували в УПЦ Московського патріархату.

Заходи триватимуть два дні. У суботу, 28 липня, столицею пройдуть віряни Української православної церкви Київського патріархату. На прямому включенні з центру міста кореспондент ТСН Іван Гребенюк розповів про перекриття вулиць.

"До початку ходи лишається чотири години, а центр вже не проїздний. Кордони правоохоронців стоять від Майдану Незалежності, хоча сам Хрещатик не проїздний від вулиці Богдана Хмельницького. Посилені заходи безпеки будуть усім периметром ходи. Проїхати може лише спецтранспорт та поблизу Володимирського узвозу та сама картина. Весь транспорт, який не дослухався до влади про перекриття, евакуйовують. Люди вже сходяться до Володимирської гірки, де буде пік сьогоднішнього дійства", - розповів Гребенюк.

Приблизно десять тисяч правоохоронців стежать за заходами безпеки. О 13:00 розпочнеться великий хід до Києво-Печерської лаври.

Відео Посилені заходи безпеки і перекрите середмістя. Як Київ готується до хресного ходу

Київ готується до хресного ходу з нагоди дня хрещення русі - заходи триватимуть два дні. Завтра столицею пройдуть віряни православної церкви Київського патріархату, сьогодні - Московського. ТСН спостерігає за підготовкою до ходу.

Посилені заходи безпеки і перекрите середмістя. Як Київ готується до хресного ходу

Вибір редакції