Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Перейменують Україну в УРСР": Порошенко хоче "дати по руках горе-суддям" після вердикту про київські проспекти

Експрезидент обіцяє не допустити реваншу.

Лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко доручив своїм соратникам у Київраді переголосувати рішення щодо назв проспектів Бандери та Шухевича у столиці. Політик просить зробити це на найближчій сесії міського органу влади.

На думку Порошенка, це дозволить "дати по руках цим горе-суддям, які думають, що завтра вони перейменують Україну в Українську Радянську Соціалістичну Республіку". Кандидат у депутати пообіцяв не допустити реваншу та захистити символи історії країни.

Також експрезидент висловився щодо суддівської гілки влади. "То не суддя: в нереформованому Київському окружному суді ні він, ні весь колектив суду не ходив ні на атестації, ні на іспити. А сьогодні він приймає рішення про скасування назв вулиць у Києві. Вони повертають комуністичні назви, дійдуть до того, що будуть ідоли Леніна повертатися знову на українські вулиці в селах, селищах, містах", – вважає керівник "Європейської солідарності".

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва скасував перейменування проспектів Московського на Степана Бандери і Ватутіна на Романа Шухевича. Рішення ухвалила суддя Олеся Чудак.

ВідеоПроспекти Ватутіна й Московський декомунізували з порушеннями – Окружний суд Києва

Окружний адмінсуд Києва скасував декомунізацію проспектів Ватутіна та Московського. Чи заберуть у киян Бандеру і Шухевича - проспектам, названим на честь лідерів визвольного руху, повернули старі назви - Московський і Ватутіна. Окружний адмінсуд Києва зробив це за позовом колишньої регіоналки. Що каже у відповідь столична влада - ТСН з’ясовувала.    

Проспекти Ватутіна й Московський декомунізували з порушеннями – Окружний суд Києва

Залиште свій коментар

Вибір редакції