Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перші малята 2020 року: в Києві народжували порівну хлопчиків і дівчаток

Дорослі радіють, але визнають, що 1 січня – не найкраща дата для дня народження.

Новорічної ночі свій найголовніший подарунок у житті отримали жінки, чиє свято минуло без дзвону келихів шампанського. У пологових будинках, до яких завітали журналісти, хлопчиків і дівчаток народилось порівну, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У сьомому пологовому будинку за новорічну ніч з'явилось двоє малюків – хлопчик та дівчинка. Цьому малюкові немає й доби, і йому пощастило народитись у перші хвилини нового року: 1.01.2020 ще й 00:01. Дата красива, але на честь якого святого називати сина – Ніна тепер губиться: "Думали, буде Андрюшка, потім думали, буде Микола, а він вирішив у новорічну ніч".

Відео ТСН завітала до пологових будинків, аби дізнатись, хто з'явився на світ новорічної ночі

Свій найголовніший подарунок у житті отримали жінки, чиє свято минуло без дзвону келихів шампанського. У пологових будинках, до яких завітали журналісти ТСН, хлопчиків і дівчаток народилось порівну. Про нове життя на Новий рік - дивіться далі.  

ТСН завітала до пологових будинків, аби дізнатись, хто з'явився на світ новорічної ночі

П'ятий столичний пологовий будинок, у новорічну ніч там народились два хлопчики й дві дівчинки. Тетяна відпочиває після пологів. Поки в країні запалювали вогники й спустошували келихи шампанського, на світ з'явився її Олександр. Руслан приносить Ірині оберемок троянд – із народженням дитини він її вітав кілька днів тому, сьогодні ж у неї самої день народження. Каже, красива, але не найвигідніша дата: "Новий рік – це свято таке, і на цьому фоні день народження всі забувають, воно губиться".

Поки всі відсипаються, 1 січня в пологовій залі проводить Оксана. Поряд чоловік – новий рік у них починається з нового життя. Ольга Казимирівна – завідувачка відділення. Каже, статистика народжень однакова що в будні, що на свята, але коли чергування припадають на новорічну ніч, то відчуття особливе: "Ми раді, коли народжується дитина. Це подвійне свято, ялинка мерехтить навколо, це завжди свято і диво, і ми завжди раді, коли ми причетні до нього".

Кореспондентка ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції