Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший поверх Київради перетворять на сучасний публічний простір

Зараз відвідувачу дуже важко зорієнтуватися на першому поверсі КМДА.

Перший поверх будівлі Київради планують перетворити на сучасний публічний простір і зробити максимально зручним для відвідувачів.

Про це домовилися Київрада і громадська організація "Агенти змін", повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Секретар Київради Володимир Прокопів зазначив, що зараз відвідувачу дуже важко зорієнтуватися на першому поверсі КМДА.

"Тут є і управління прийняття звернень КМР і КМДА, і виборча комісія, і пошта, і управління публічної інформації, і відділ службової кореспонденції, і навіть довідкова для учасників АТО", - сказав він.

Представник ГО "Агенти змін" Ігор Скляревський у свою чергу сказав, що замість "бюрократичної фортеці" на першому поверсі Київради планується зробити сучасний City Hall, який насправді належить громаді, а не формально.

"Це означає, що громада може використовувати його для власних потреб: громадських слухань, обговорень спільних проектів, зустрічей, виставок, будь чого, а не тільки для вимушених побачень із бюрократами", - сказав громадський діяч.

Протягом трьох місяців "Агенти змін" проведуть дослідження, після чого почнеться розробка інтер'єру першого поверху Київради.

Залиште свій коментар

Вибір редакції