Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час обшуків у київського забудовника працівники намагалися спалити та залити водою документи. ТСН отримала відео

Мова може йти про розкрадання мільярду бюджетних коштів.

ТСН із власних джерел отримала відео з учорашніх обшуків в офісі будівельної кампанії, яку пов'язують з нардепом Вадимом Столаром  і київським бізнесменом Денисом Комарницьким.

До приміщення напередодні навідалися співробітники СБУ.

Прізвище Комарницького фігурує в справі про розкрадання бюджетних коштів КМДА. Під час обшуку між собою правоохоронці говорили про суму близько мільярда гривень збитків.

Щоправда, вивчити документи слідчим вдасться не всі: частину з них напередодні намагалися порізати, а частину - спалити та залити водою.

Нагадаємо, в офісах київської будівельної компанії намагалися викинути з вікна ноутбук та телефон і палили якісь папери – так в компанії зустрічали працівників СБУ, які прийшли з обшуком. У будівлі в центрі Києва розташовані офіси двох відомих киян, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. Це нардеп Вадим Столар, якого називали столичним сірим кардиналом, і бізнесмен Денис Комарницький, прізвище якого фігурує в справі розкрадання бюджетних коштів КМДА.

Відео Пошматовані документи та задимлене приміщення. Відео обшуків в офісі Столара і Комарницького

ТСН із власних джерел отримала відео із нещодавніх обшуків у офісі нардепа Вадима Столара, якого називають столичним сірим кардиналом, і київського бізнесмена Дениса Комарницького. До офісу напередодні навідались співробітники СБУ. Під час обшуку між собою правоохоронці говорили про суму у близько мільярда гривень збитків.    

Пошматовані документи та задимлене приміщення. Відео обшуків в офісі Столара і Комарницького

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції