Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час обшуку бази Нацкорпусу вилучили дві бойові гранати

Під час обшуку бази Нацкорпусу вилучили дві бойові гранати

Також правоохоронці забрали на вивчення документи та комп'ютери.

Бійці "Азову" та "Національного корпусу" вранці на своїй столичній базі заблокували спецпризначенців, які намагалися провести там обшук, йдеться у ТСН.16:45.

База "Азову" і Національного корпусу нагадувала розбурхане осине гніздо. Там було близько 500 активних учасників цих організацій. Кажуть, що в приміщенні вилучили комп'ютери та оргтехніку.

"Вони проводили обшуки, ось сейф, тут вже нічого нема. Тут були документи, папери та нагороди, які я роздаю -- внутрішні. Кубки, премії, нічого нема, все забрали. Немає комп'ютера, є всі шнури, мишка, але нема самого комп'ютера", - показує офіс керівник центрального штабу "Національного корпусу" Родіон Кудряшов.

Відео Бійці "Азову" та "Національного корпусу" блокували спецпризначенців на своїй базі

Правоохоронці намагалися провести обшук на їхній базі у столиці. Зрештою, силовиків ледь не силою виштовхали з території, яку орендують азовці. Дивом обійшлося без бійки.

Бійці "Азову" та "Національного корпусу" блокували спецпризначенців на своїй базі

"Жоден з цих людей документи нам не показує, що він має відношення до поліції. Ми викликали 102, хочемо, щоб 102 зафіксували цей злочин. Ми не підемо, допоки вони не звільнять приміщення", - заявив голова Цивільного корпусу "Азов" Андрій Білецький.

Правоохоронці кажуть, обшук був санкціонованим.

"Проводять перевірку фактів можливого заволодіння майном ПРАТ "Атек" на 54 мільйони гривень. Проводять виїмку документів", - повідомив директор департаменту комунікації Нацполіції Ярослав Тракало.

Правоохоронцям попри опір активістів вдалося вилучити кілька комп'ютерів, документи і дві бойові гранати.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції