Під Києвом загорівся цех паливних брекетів

Пожежники взяли ситуацію під контроль.

Велика пожежа на виробництві опалювальних матеріалів налякала жителів Березані на Київщині. На гасіння приїхали навіть бригади сусідньої Баришівки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вогонь спалахнув на території колишнього харчового комбінату, який уже давно не працює. Натомість там є цех паливних брекетів, на даху якого й сталося загоряння. Небезпека полягала в тому, що вогонь міг перекинутися саме на продукцію – тоді пожежа набула б величезного розмаху. Однак рятувальники спрацювали вправно, і вже за годину і 12 хвилин локалізували вогонь. Постраждалих унаслідок лиха немає.

ВідеоНа Київщині спалахнув цех з паливних брикетів

"Імовірно, що трапилося від загоряння котла. Вони сушать брекет цей, димохід нагрівся і загорілася покрівля. Дах сухий – дерево, руберойд. Дуже швидко розгорілося, охопило всю площу даху", - розповів командир рятувальної частини Сергій Геєць. За його словами, на ліквідації вогню працювали дві одиниці техніки з Баришівки, а також допоміжна техніка комунальників.

Це вже не перша масштабна пожежа в Березані цього року. У травні там спалахнув майже кілометр суконної фабрики. Вогнем були охоплені склади, пожежа тривала понад чотири години. Від одного зі складів лишився лише понівечений вогнем метал, а продукція – халати, білизна, ковдри – вигоріла вщент. Ще одне приміщення пошкоджене, решту 8 складів вдалося врятувати.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар