Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Радою сотні шахтарів зібралися на акцію протесту

Гірники вимагають виплатити їм борги із зарплати.

У центрі Києва декілька сотень шахтарів зібралися біля будівлі Верховної Ради і вимагають внести зміни до бюджету для належного фінансування державного сектора вугільної галузі. 

Про це повідомляє кореспондент ТСН.

Гірники стукають касками, намагаючи привернути увагу нардепів до проблеми заборгованості заробітної плати, адже лише на державних шахтах вона становить 650 млн гривень.

ВідеоНа акцію протесту під ВР зібрались сотні гірників

У ці хвилини під Верховною Радою починається акція протесту. Біля парламенту збираються сотні гірників.

На акцію протесту під ВР зібрались сотні гірників

Учасники акції тримають у руках плакати з гаслами "Ні - закриттю шахт!", "Хватит говорить - пора действовать!", "Законопроект №8362 врятує вугільну галузь" і прапори різних організацій із захисту прав шахтарів.

Зазначимо, напередодні бюджетний комітет розглянув відповідний законопроект, і сьогодні, 5 липня, його внесено до порядку денного Ради. Згідно з документом, пропонується збільшити видатки держбюджету на 2018 рік за бюджетною програмою "Здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування сектору вугільної промисловості" на 2,8 млрд грн. 

Нагадаємо, 19 червня, урядовий квартал у Києві опинився в облозі. Ветерани-афганці перекрили дорогу неподалік Верховної Ради. Активісти висловлювали незадоволення низькими соціальними виплатами. Згодом вони почали прориватися до входів будівлі Верховної Ради, почалися сутички з правоохоронцями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції