"Підривника" мосту Метро притягали до відповідальності за незаконні атракціони на Хрещатику

"Підривника" мосту Метро притягали до відповідальності за незаконні атракціони на Хрещатику

Затриманий на мосту хлопець скаржився поліцейським на життєві негаразди.

Сьогодні, 1 червня, поліція затримала на мосту Метро 32-річного чоловіка. Керівник поліції Києва Андрій Крищенко повідомив, що у затриманого було два не надто серйозних адміністративних порушення.

Як з’ясувала ТСН, "підривника" звуть Віталій, а до адміністративної відповідальності один раз він притягався у вересні 2018 року через те, що встановлював на Хрещатику незаконні атракціони – "Боксерську Грушу" та "Турник". А перший протокол на нього було складено ще у липні 2009 року – за незаконну торгівлю з рук, тоді йому присудили штраф у 17 гривень.

Підривник мосту Метро_1
ТСН.ua

Під час затримання Віталій плакав і скаржився на побутові труднощі, однак зв’язно пояснити свою проблему не зміг.

Також ТСН стало відомо, що особа, яка дзвонила і повідомляла про мінування, ображала оператора, обзивала його. Особу власника телефона встановили, утім він заявив, що телефон в нього вкрали кілька місяців тому. Повідомлення про замінування з цього телефона надходять вже не вперше.

Спецоперація по затриманню мінера разом із перемовини тривала близько години пройшла тихо, постраждалих немає. Правоохоронці вже порушили кримінальне провадження за статтею "неправдиве повідомлення про замінування".

Підривник мосту Метро_3
ТСН.ua

Нагадаємо, 1 червня по обіді до поліції подзвонив чоловік з погрозою підірвати міст Метро. Туди стягнули три сотні правоохоронців: вибухотехників, кінологів, снайперів, залучили навіть водну поліцію.

Міст закрили для руху пішоходів, автомобілів та метрополітену - на ньому стояв чоловік із пультом у руках, а дріт тягнувся у мішок із балоном поруч. За майже півтори години перемов чоловіка вдалося схопити - цьому посприяв службовий пес.

Відео Столична спецоперація: зловмисника, який погрожував підірвати міст Метро у Києві, затримали

Надзвичайна подія у Києві: пообіді до поліції подзвонив чоловік, і повідомив, що планує підірвати міст Метро. Туди стягнулися значні сили правоохоронців: вибухотехники, кінологи та слідчі. Міст закрили для руху транспорту, у столиці ввели спецоперацію. Зловмисника затримали.

Столична спецоперація: зловмисника, який погрожував підірвати міст Метро у Києві, затримали

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів