Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підтоплений "Сільпо" відновив роботу у "Гулівері"

Паркінг торгівельного центру не буде працювати ще кілька днів.

Підтоплений через сильну зливу в ніч проти 19 серпня супермаркет "Сільпо" в київському ТРЦ "Гулівер" відновив роботу, магазин JYSK відновить роботу  у вівторок, 21 серпня.

Про це повідомили в прес-службі ТРЦ, передає "Інтерфакс-Україна".

Водночас паркінг "Гуліверу" не працюватиме ще кілька днів. За даними прес-служби, причиною підтоплень стала сильна злива і несправність стоків. Розміри збитків ще підраховуються.

У прес-службі відзначили, що будівлю торгівельного центру застраховано, але страховка не стосується майна магазинів, які постраждали від підтоплення. Поки невідомо, хто буде відшкодовувати збитки від негоди. У компанії також не змогли сказати, чи буде вона подавати позов до міста в зв'язку з несправністю інженерних мереж.

Як повідомив раніше ТРЦ на своїй сторінці в Facebook, всі співробітники внутрішнього паркінгу і автомобілі, які там були, були евакуйовані.

Нагадаємо, увечері 18 серпня Київ знову накрила потужна злива. Під водою опинилися деякі вулиці міста, подекуди машини не можуть проїхати через велику кількість опадів. 

ВідеоПотужна злива затопила місце археологічних розкопок на Поштовій площі

Розмита історія. Через потужну зливу у ніч проти неділі постраждали археологічні розкопки під Поштовою площею у Києві. Підземелля, де збереглися рештки споруд доби Київської Русі, залило водою. Про це у соцмережах повідомляють активісти. 

Потужна злива затопила місце археологічних розкопок на Поштовій площі

 

Вибір редакції