Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після денних пристрастей Подільський відділок поліції Києва зусібіч охороняють спецпризначенці

Після денних пристрастей Подільський відділок поліції Києва зусібіч охороняють спецпризначенці

Активісти навколо не планують розходитися і вимагають звільнити затриманих друзів.

Загалом за уточненими даними внаслідок сутички біля Подільського відділку столичної поліції було затримано 24 особи. Надвечір розпочався мітинг однодумців із закликами визволити затриманих, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поблизу відділку зібралися кілька десятків активістів, але правоохоронців там знаходиться в рази більше. Спецпризначенці оточили входи та виходи з відділку поліції, аби не повторити подій, котрі вже на офіційному рівні назвали спробою штурму та захоплення державного об’єкту.

Відео Сутички із затриманням: у столиці на Подолі поліція затримала активістів С14

Перед виступом Тимошенко вони готували акцію з назвою "Хто замовив Катю Гандзюк?". Їх забрали до Подільського відділення поліції, але протримали недовго і відпустили. Але активісти та їхня група підтримки під відділенням влаштувала штовханину.

Сутички із затриманням: у столиці на Подолі поліція затримала активістів С14

На захист затриманих виступили деякі народні депутати, зокрема на місце прибула Оксана Корчинська. "Багато побитих хлопців. Зараз швидка намагається забрати двох, у котрих струс головного мозку підтверджений", - розповіла вона. Люди знадвору чекають, чим завершаться консультації та перемовини нардепів, юристів і правоохоронців у райвідділку.

Наразі циркулює інформація про те, що половина затриманих травмована, частину вже забрали швидкі, але тих активістів, які потрапили всередину, лікарям не віддають. "У них було вилучено дуже багато холодної зброї – ножі, газові балончики", - розповів керівник Подільського управління поліції Владислав Іщенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції