Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після новорічної ночі з центру Києва вигребли більше 100 тонн сміття

Допомогти у прибиранні міста вирішили й журналісти.

Після гучних святкувань у центрі столиці комунальникам довелося розгрібати порожні пляшки з-під алкоголю та купи мотлоху. Двірники працювали багато годин поспіль і вивезли з міста понад сто тонн сміття, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Четверта ранку, у центрі столиці українці ще святкують, а комунальникам уже не до танців. Ще кілька годин тому Софійська та Михайлівська площі палали вогниками, а ближче до світанку стали більше схожі на сміттєзвалища. Тротуари, клумби та навіть проїжджа частина завалені порожніми пляшками, стаканчиками та залишками гірлянд і салютів. "Багато, багато роботи, не буду казати, багато роботи", - кажуть двірники.

ВідеоПонад сто тонн сміття прибрали комунальники після святкувань у центрі столиці

Тонни порожніх пляшок з-під алкоголю та купи сміття довелося розгрібати комунальникам після гучних святкувань у центрі столиці. Працювали вони цілу ніч. Вивезли понад сто тонн сміття. ТСн теж узялася допомагати комунальникам. 

Понад сто тонн сміття прибрали комунальники після святкувань у центрі столиці

Допомогти прибрати новорічне містечко беруться журналісти і пропонують долучатися також перехожим – ті охоче погоджуються. "Допомагаємо нашому Києву", - кажуть вони, хоча дехто й зізнається, що робить це тільки тому, що поряд працюють телекамери. Люба та Мирослава післяноворічними купами мотлоху обурені, але допомогати не хочуть. "Є комунальні служби", - пояснюють вони.

Говірким помічником виявляється молодий Дід Мороз, який принагідно просить усіх користуватися смітниками. Разом із ним журналісти збирають мішок сміття, а загалом за кілька годин роботи спільними зусиллями назбирали щонайменше 20 кілограмів. Комунальники кажуть, що це – крапля у сміттєвому морі, але допомозі все одно вдячні: "Кожен своїм прикладом повинен робити краще. Щоб не було так брудно на вулицях нашого міста".

Спільними зусиллями комунальників та небайдужих за кілька годин сміттєзвалище знову перетворюється на новорічне місто.

Кореспондент ТСН Інна Власова

Залиште свій коментар

Вибір редакції