Після смерті волонтерки у небезпеці лишилися 60 собачок і котиків

Киян просять прихистити тварин, яким загрожує голодна смерть.

Шість десятків тварин зосталися без своєї захисниці та опікунки Віри Спітковської, яка померла два дні тому. Тепер чотирилапі мають лише чотири дні, аби знайти нову домівку та нових господарів, інакше орендодавець, у якого жінка більше десяти років винаймала приватний будинок під Києвом, просто викине їх геть і частина загине, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До ентузіастки звозили тварин із багатьох регіонів. Половина – врятовані з Донецької та Луганської областей песики і котики. Жінці допомагали інші волонтери, зокрема Володимир Єрьомін. Його улюбленицю собаку Раду, яка охороняла підприємство, хотіли приспати після закриття фірми. "Вона молода. Їй десь два-три роки. Охорона чудова буде", - твердить він.

Усі тварини доглянуті та здорові, в їжі невибагливі. Собачки та котики мають свої паспорти та всі необхідні вакцинації. Бракує їм лише господарів. Волонтери просять розібрати тваринок бодай на тимчасове тримання, бо лишатися їм немає де.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

55 песиків та 9 котиків переселенців із Донбасу шукають нову домівку

Два дні тому волонтерка, яка більше 10 років опікувалася бездомними тваринами Віра Спітковська померла, і чотирилапі мають лише 4 дні, аби знайти свою нову домівку. Щоб знайти нових господарів, орендодавець, у якого жінка винаймала приватний будинок під Києвом, дав цуцикам і котикам час до наступного тижня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: