Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Господарка загубила пса п'ять років тому.

Порятунок Дартаньяна: вперше знайшли на Різдво, вдруге - на Великдень. Скалічений пес, який узимку втік зі столичної ветклініки, нарешті знайшовся.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

В січні собаку з розтрощеною лапою знайшли на вулиці волонтери. 10 тисяч гривень на його операцію тоді зібрали всім миром. В Інтернеті його впізнала і справжня власниця, яка загубила його п'ять років тому. Вона саме збиралася забрати собаку додому, та пес утік просто з-під рук лікарів. І от після трьох місяців після зникнення Дартаньян повернувся.

Волонтерка Лана Ветрова обіймає знайду та ледь стримує сльози. Саме вона після втечі Дартаньяна підняла на вуха соцмережі та всі ветеринарні служби. І от після трьох місяців поневірянь собаку знайшли.

"Постів, перепостів було понад 10 тисяч, в нас стільки розклеїних оголошень було. Зовсім незнайома людина передзвонила і сказала, що, мабуть, це він", - каже жінка.

Побачивши Дартаньяна в столичному парку КПІ, Лана не повірила своїм очам. Відшукати собаку в люті морози вони вже не сподівалися. Та пес не лише вижив, а й зберіг розтрощену прооперовану лапу.

"Одного пальчика немає, тут в нас дві спиці й кісточки зібрані буквально з дрібних-дрібних шматочків. Власне, ніжка прижилась нормально. Коли я бачу, що Дартаньян на чотирьох ногах, думаю, Бог милував".

ВідеоЗнайшовся скалічений пес, який втік зі столичної ветклініки три місяці тому

В січні Дартаньяна з розтрощеною лапою знайшли на вулиці волонтери. 10 тисяч гривень на його операцію тоді зібрали всім миром. В Інтернеті його впізнала і справжня власниця, яка загубила його п'ять років тому. Вона саме збиралася забрати собаку додому, та пес утік просто з-під рук лікарів. І от після трьох місяців після зникнення Дартаньян повернувся.

Знайшовся скалічений пес, який втік зі столичної ветклініки три місяці тому

Нині Дартаньяна обстежують у ветклініці – в Глевасі. Столичне лікування дорожче, каже Лана, а коштів – обмаль, та й ті з кишень волонтерів. Його власниця, яка так хотіла забрати собаку після п'яти років розлуки, в останню мить передумала.

"Для мене був дуже сильний удар, коли на такому піднесенні я тремтячими руками набираю її телефон, кажу, твій собака знайшовся. В мене аж дихання перехопило. Кажу Дартаньян знайшовся і я чую у відповідь – що вже не треба", - згадує Лана.

Зараз пес звикає до нашийника та слухняно дивиться сумними очима на людей. Його стан, кажуть лікарі, задовільний, але потребує дообстеження.

У ветлікарні Дартаньян пробуде щонайменше тиждень. За цей час, каже Лана, вона робитиме все надможливе, аби пес знайшов нових справжніх господарів.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Вікторії Дмитренко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції