Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подорожчання проїзду в Києві: гроші не підуть на комфорт, але в метро з'явиться можливість заощадити

Гроші від підвищених тарифів на проїзд у комунальному транспорті використають на компенсацію збитковості перевезень.

З середини літа квитки у метро, тролейбусах, автобусах мають подорожчати на гривню. Рішення поки що не затверджене, але чиновники не приховують його невідворотності, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із 15 липня трамваї, тролейбуси та автобусі замість 3 гривень коштуватимуть 4, а метро та міські електрички піднімуть вартість із 4 до 5 гривень. Люди цим обурені, бо підняття цін не тягне за собою поліпшення якості обслуговування – комфорту пасажирів. "Якщо гроші будуть використані так, як вони мають бути використані, то це позитивна зміна. Тому що проїзд у нас надто дешевий, порівняно з європейськими країнами", - кажуть кияни.

Відео У столичній адміністрації пояснили, на що підуть гроші від підвищених тарифів на проїзд

Сумніви пасажирів підтверджують чиновники міської адміністрації. Вони кажуть, що новими цінами планують компенсувати підвищення мінімальних зарплат працівників і тарифи на електроенергію. Про комфорт наразі не йдеться – хоча б зменшити збитки.

Найбільше підвищення цін у метро та тролейбусах схвилювало пасажирів маршруток. Вони кажуть, що здорожчання "автоматично" перекинеться і на приватних перевізників. Останні це спростовують. "Ми пока не планували підняття цін. Літом ми не будемо піднімати. А восени буде видно. До осені, ви ж знаєте, життя міняється", - каже директор однієї з транспортних компаній Микола Бацан.

Комунальники обіцяють, що всі пільги залишаться без змін, а пасажирам метро радять запасатися поїздками на картках, які нині коштують по 3,50. Мовляв, якщо їх поповнити, по такій ціні можна буде їздити ще півроку.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Залиште свій коментар

Вибір редакції