Подробиці конфлікту в Лук'янівському СІЗО: "торнадівець" відрізав собі вухо

Конфлікт вичерпаний і заарештовані перебувають у своїх камерах.

Колишній боєць розформованої спецроти МВС "Торнадо" Максим Глєбов з позивним "Ахіллес" відрізав собі вухо в будівлі Лук'янівського СІЗО.

Про це повідомляє видання "Гордон" з посиланням на два джерела.

Про те, що один з "торнадівців" відрізав собі вухо, повідомили "азовець" Станіслав Краснов, який сидів у Лук'янівському СІЗО, і адвокат Дмитро Біловчук.

Співрозмовник "Гордона" розповів, що 11 січня у Глєбова брали свідчення в суді, після цього він завдав собі каліцтва.

"Він був затриманий ще в першій партії" торнадівців, влітку 2015-го. Чому завдав каліцтва? Псіханув, не знав, як ще показати, що на закритих засіданнях не суд, а заказняк. Вирішив боротися з системою", – розповіло джерело видання.

Станіслав Краснов написав, що "торнадівець" порізав вухо, протестуючи проти "нескінченних знущань".

За інформацією джерела журналістів, у боксах інші арештанти і конвоїри надали потерпілому першу медичну допомогу, і ніякого конфлікту між ними не було. Краснов пише, що співробітники СІЗО відмовлялися викликати "швидку", через що заарештовані підняли гвалт, вимагаючи викликати лікарів.

За станом на 23.26 спікер Нацполіції Ярослав Тракало повідомив "Українській правді", що конфлікт вичерпаний, всі заарештовані вже перебувають у камерах.

Домашній арешт замість СІЗО: один із підозрюваних “торнадівців” визнав свою вину на суді

Один із підозрюваних по справі  екс-бійців міліцейського батальйону, Юрій Шевченко, сьогодні зізнався у катуваннях, незаконному позбавленні волі та перевищенні службових повноважень. Слово боєць узяв сам, коли суд. Свідчення давав у режимі відео-конференції. Суд одразу після зізнання змінив затриманому запобіжний захід.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: