Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подробиці побиття сина Шуфрича: постраждалі навіть не відбивалися

Олександр твердить, що в нього попросили цигарку, а потім ударили по обличчю.

Син народного депутата Нестора Шуфрича Олександр розповів про бійку, в котрій постраждав сам і кілька його друзів. За словами Олександра, він усіляко намагався уникнути сутички, однак хуліган був дуже причепливим, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зі слів сина Шуфрича, під час конфлікту агресор кілька разів називав його на прізвище. Із розповіді Олександра також випливає, що згодом до нападника приєдналися ще четверо осіб. Хто вони й чому напали, потерпілий не знає. "З нашого боку, я хочу наголосити, що не було вчинено навіть спроб самооборони, тому що ми навіть не мали на це змоги – нас усіх було побито зненацька, кого зі спини, кого з боку. Почувши, що ми хочемо викликати поліцію, хлопці сказали, що вони з органів, це цитата", - розповів син політика.

У конфлікті постраждали також двоє друзів Шуфрича, у всіх струс мозку та численні забиття. Первістка Шуфрича та його друзів відлупцювала група невідомих в одному зі столичних ресторанів. У поліції заявили про відкриття кримінального провадження.

ВідеоСин депутата Нестора Шуфрича розповів, як його побили невідомі чоловіки

"Попросили цигарку, а потім вдарили по обличчю", - так описує напад на себе Олександр Шуфрич. За його словами, він усіляко намагався уникнути сутички, однак хуліган ніяк від нього не відставав. Під час конфлікту агресор декілька разів називав його на прізвище. З розповіді Олександра Шуфрича, згодом до нападника приєднались іще четверо осіб.

Син депутата Нестора Шуфрича розповів, як його побили невідомі чоловіки

Залиште свій коментар

Вибір редакції