Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Метою слідчих була перевірка щодо скарг на розповсюдження в закладі наркотиків.

Правоохоронці провели обшук в одному з нічних клубів Києва. Під час нього в 17 осіб були знайдені наркотичні речовини.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції України, у розважальному закладі також виявлено 11 малолітніх та 32 особи, які ухиляються від призову на строкову службу. Останніх доставлено до столичного пункту збору призовників, а дітей передали батькам. За всіма виявленими фактами правопорушень поліція Шевченківського району столиці проводить перевірку.

Відео Правда про наркотики, які вживають діти

Нічний клуб порівняно новий, він працює з липня, але вже назбирав чималу кількість скарг від жителів прилеглих будинків до поліції. За викладеними в документах фактами і було проведено перевірку, котра увінчалася вказаними вище результатами. Достеменно встановлено, що на території клубу відбувалася торгівля наркотиками, причому збували заборонені товари навіть неповнолітнім. Велику кількість розфасованих наркотиків виявили в бармена закладу. Слідчим відділом Шевченківського управління порушено кримінальне провадження.

У ході обшуку також додатково зафіксовано, що нічний розважальний заклад функціонував без будь-яких дозвільних документів та перебував в аварійному стані. У приміщенні кричущо порушені норми протипожежної безпеки – відсутні засоби для гасіння пожеж та не працюють санвузли. За цими фактами проводиться додаткова перевірка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції