Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція затримала вандала із Алеї художників. Його змусили три тижні прибирати вулиці Києва

Хлопець зі своїми спільниками пошкодили LED-підсвітку перил.

20-річний хлопець, який 29 січня разом із товаришами пошкодили LED-підсвітку перил на Алеї художників у Києві, вже кілька днів примусово прибирає вулиці столиці. Його знайшла поліція, а покарання – три тижні громадських робіт по три години на день.

"Пам’ятаєте вандала, який у ніч на 29 січня пошкодив LED-підсвітку перил на Алеї художників? Поліція затримала молодика та ще кількох його "сподвижників" оперативно. А я тоді сказав, що наполягатиму, аби тих, у кого "сверблять" руки, псувати міське майно, залучали до громадських робіт на користь міста. І от вам результат! Наш 20-річний "недогерой", родом із Київської області, уже кілька днів прибирає туристичні об’єкти та вулиці Подільського району, де він і займався вандалізмом", – написав у Facebook мер Києва Віталій Кличко.

Хлопець уже попрацював на Алеї художників, де відмивав написи з перил; згрібав листя у сквері на Контрактовій площі та прибирав сніг біля кінотеатру "Жовтень"; чистив схили неподалік пам’ятника Магдебурзькому праву.

"Це буде гарним уроком і для хлопця, і для інших потенційних вандалів. Бо не можна паплюжити те, що створено для громади і гостей Києва! Треба цінувати і берегти красу міста, у якому ми живемо і яке любимо!" – наголосив Кличко.

Виправні роботи для вандала з Алеї художників

Друзі! Пам’ятаєте вандала, який в ніч на 29 січня пошкодив LED-підсвітку перил на Алеї художників? Поліція затримала молодика та ще кількох його "сподвижників" оперативно. А я тоді сказав, що наполягатиму, аби тих, у кого "сверблять" руки псувати міське майно, залучали до громадських робіт на користь міста. І от вам результат! Наш 20-річний “недогерой”, родом з Київської області, уже кілька днів прибирає туристичні об’єкти та вулиці Подільського району, де він і займався вандалізмом. На три тижні – щонайменше по три години щодня, хлопець залучений до громадських робіт. Він уже попрацював на Алеї художників, де відмивав написи з перил; згрібав листя у сквері на Контрактовій площі та прибирав сніг біля кінотеатру “Жовтень”; чистив схили неподалік пам’ятника Магдебурзькому праву. Я вважаю, що це буде гарним уроком і для хлопця, і для інших потенційних вандалів. Бо не можна паплюжити те, що створено для громади і гостей Києва! Треба цінувати і берегти красу міста, в якому ми живемо і яке любимо!

Опубліковано Кличко - мер Середа, 12 лютого 2020 р.

Раніше правоохоронці затримали чоловіка, який паплюжив та підривав культові пам'ятники, могили та синагоги в різних регіонах України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції