Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол США розповіла про улюблене місце в Україні

Резиденція посла розташована на Подолі.

Марі Йованович, посол США в Україні, має улюблене місце в Україні. Про це вона розповіла у студії "Сніданку з 1+1".

"Це мій власний сад. У мене є американська резиденція в Україні. Це історична резиденція на Подолі. Якщо ви подивитесь вгору, то побачите церкву Святого Андрія", - розповіла посол.

Марі Йованович народилася у Канаді. Від 2016 року Марі Йованович обіймає посаду Надзвичайного і Повноважного Посла в Україні. Більше 22-х років працює в дипломатичній сфері. Шість разів отримувала Нагороду за найвищі досягнення в дипломатичній службі. Була послом у Вірменії та Киргизії. Також працювала в Посольствах США в Канаді, Великій Британії, Сомалі та Росії.

ВідеоРозповідаємо про Надзвичайну і Повноважну посла США в Україні – Марі Йованович

Марі Йованович народилася у Канаді. Коли їй було три роки, з родиною переїхала до США. Закінчила Прінстонський університет та Національний університет оборони. Також Марі Йованович навчалася в російському інституті імені Пушкіна. Більше 22-х років працює в дипломатичній сфері. Шість разів отримувала Нагороду за найвищі досягнення в дипломатичній службі. Була Послом у Вірменії та Киргизії. Також працювала в Посольствах США в Канаді, Великій Британії, Сомалі та Росії. З 2016 року Марі Йованович обіймає посаду Надзвичайного і Повноважного Посла в Україні. 

Розповідаємо про Надзвичайну і Повноважну посла США в Україні – Марі Йованович

Залиште свій коментар

Вибір редакції