Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Поспішайки" забарвили Київ у фіолетовий колір

Таке підсвічення відбувається раз на рік по всьому світі.

У світі напередодні міжнародного дня передчасно народжених дітей найважливіші архітектурні споруди та пам'ятки вже традиційно підсвічують фіолетовим кольором. В Україні сьогодні засяяла Софія Київська, і це вже вчетверте, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цим флешмобом привертають увагу суспільства до проблем недоношених малюків. Їх називають "ранніми пташками", "нетерплячками" і "поспішайками". Така проблема актуальна в усьому світі.

Щоп’ятнадцята дитина в нашій країні народжується передчасно. Найменша важила лише 470 грамів. Разом із лікарями немовлята виборюють своє право на здорове та повноцінне життя. Але виходити таких крихіток, щоб не було проблем у дорослому віці, вкрай складно.  

ВідеоУ Києві Софію Київську підсвітили фіолетовим кольором

В Україні сьогодні засяяла Софія Київська, це вже вчетверте. Цим флешмобом привертають увагу суспільства до проблем недоношених малюків.Така проблема актуальна в усьому світі. Щоп’ятнадцята дитина в нашій країні народжується передчасно. Найменша важила лише 470 грамів. Разом із лікарями немовлята виборюють своє право на здорове та повноцінне життя.

У Києві Софію Київську підсвітили фіолетовим кольором

Залиште свій коментар

Вибір редакції