Пожежа у тунелі з високовольтними кабелями може знеструмити пів-Києва

Однак рятувальники та комунальники запевняють, що загроза більше теоретична, а вони вирішать проблему без клопотів для містян.

У центрі столиці триває пожежа у тунелі з високовольтними кабелями під ТЕЦ. Потужна проводка палає на вулиці Жилянській, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На місці подій видно дим, відчувається тепло і поширюється їдкий запах паленої гуми. Кабелі мають напругу по 10 тисяч вольт кожен. На місце прибули 4 машини ДСНС і близько 25 осіб особового складу. Пожежники не можуть почати боротися з вогнем, оскільки по проводах ще досі подають струм. Зараз рятувальники намагаються узгодити питання знеструмлення з адміністрацією "Київенерго", переговори тривають майже дві години, але жоден із електриків на місце події ще не прибув.

Як наразі відомо, в разі термінового відключення живлення без електроенергії могла б залишитися майже половина Києва, тому спершу фахівці переводять напругу на резервні лінії, а вже потім відключать проблемну ділянку. Надзвичайники заспокоюють киян, що ті без світла не залишаться, бо аварійного відімкнення, найшвидше, вдасться уникнути – загрози поширення вогню немає. "Тільки після того, як працівники "Київенерго" відімкнуть електроживлення і дадуть письмовий дозвіл для рятувальників – тільки тоді рятувальники стануть до роботи", - заявила речник ГУ ДСНС у Києві Світлана Водолага.

Кореспондент ТСН Світлана Фруктова

У центрі столиці палають тунелі з високовольтними кабелями під ТЕЦ

Саме у ці хвилини на вулиці Жилянській горять тунелі. Пожежники не можуть почати боротися з вогнем, оскільки по проводах ще й досі подають струм. Зараз рятувальники намагаються узгодити питання знеструмлення з адміністрацією "Київенерго". Рятівники заспокоюють киян, що ті без світла не залишаться, наразі вони розглядають альтернативні шляхи подачі електрики.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: