Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пожежникам вдалось локалізувати пожежу біля метро "Лісова"

Гасіння займання триває.

Станом на 23 годину столичним пожежникам вдалось локалізувати пожежу у складських приміщеннях поблизу метро "Лісова".

Пожежу локалізовано на площі близько 10500 кв. м, повідомляється на сайті ДСНС.

На місці події працює 35 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 137 чоловік особового складу. На локалізацію вогню рятувальникам знадобилось майже 12 годин.

Як відомо, пожежа сталася у чотирьохповерховій складській будівлі напроти "Даринку" та метро "Лісова". Всередині зберігались  пластиковi та паперовi матерiали, а також електронiка. Рятувальники зафіксували кричущі порушення пожежної безпеки: завантаженість горючими матеріалами, відсутність протипожежних перегородок, відсутність зовнішнього протипожежного водопостачання.

Інформації щодо жертв та постраждалих немає. Навколо складської будівлі здійснюється замір повітря на наявність шкідливих речовин - стан повітря в межах норми.

Відео135 пожежників та 34 одиниці техніки понад 8 годин намагаються побороти масштабну пожежу в столиці

На складі, що навпроти "Даринку" і розважального центру на станції метро "Лісова", вже понад сім годин рятувальники намагаються приборкати вогонь. Зайнялося в приміщенні з будівельними матеріалами. У вихідний на території майже не було людей, тож пожежу помітили, коли вона вже охопила чотириповерхову будівлю.

135 пожежників та 34 одиниці техніки понад 8 годин намагаються побороти масштабну пожежу в столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції