Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
#принеси_ляльку: біля Києво-Печерської лаври журналісту заважали фотографувати, як священик викидає іграшку після церковного скандалу

Священик також попросив видалити зроблені фото.

Увечері в п'ятницю, 5 січня, в Києві біля Києво-Печерської лаври фотокореспонденту видання Радіо Свобода Сергію Нужненко завадили зняти, як люди приносять іграшки до входу лаври в рамках флешмобу #принеси_ляльку після того, як в Запоріжжі відмовилися відспівувати дитину через її хрещення в УПЦ КП.

Про це журналіст написав у Facebook.

Мабуть вже всі читали про священиків УПЦ (Московського патріархату) які відмовилися відспівати дитину.Сьогодні ввечері з...

Опубліковано Serhii Nuzhnenko 5 січня 2018 р.

"Одну з іграшок поклали до центрального входу, через мить вийшов священнослужитель і відкинув іграшку подалі від входу, за ним вийшло особа, яка в грубій формі почала заважати знімати і погрожувати розбити камеру", - говориться в повідомленні.

ВідеоУ Запоріжжі священик Московського патріархату відмовився відспівувати трагічно загиблого хлопчика

Піп заявив, що дитину хрестили в церкві Київського патріархату, тож проводити обряд він не може. Рідні не могли навіть уявити, що церква відмовить їм прямо перед похованням. З осудом позиції УПЦ МП вже виступили представники інших християнських церков. Тим часом у єпархії позицію свого священнослужителя підтримують.

У Запоріжжі священик Московського патріархату відмовився відспівувати трагічно загиблого хлопчика

За словами журналіста, священик також попросив видалити зроблені фото.

Нагадаємо, в Запоріжжі мешканець квартири на восьмому поверсі, ймовірно, вирішив покінчити з собою, стрибнувши з вікна. Під тим вікном виявилися батько з сином, якому й двох років не було - вони збиралися в гості і в цей час вийшли з під'їзду. Реаніматологи зробили для хлопчика все, що змогли, але травми виявилися несумісними з життям.

Служитель Української православної церкви Московського патріархату відмовився звершувати відспівування дитини, яка загинула в результаті падіння на нього самогубці, тому що він хрещений священиками Київського патріархату.

Залиште свій коментар

Вибір редакції