Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура розслідує незаконне рішення судді щодо тимчасової заборони приватизації "Центренерго"

Позов до суду подало ТОВ "Укрдонінвест".

Столична прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом постановлення суддею Господарського суду міста Києва завідомо неправосудного рішення.

"Встановлено, що у рамках розгляду позову суб’єкта господарювання суддею Господарського суду міста Києва за заявою позивача було ухвалено рішення про забезпечення позову шляхом заборони Фонду державного майна України вживати будь-які дії з приватизації ПАТ "Центренерго". Вказане рішення було постановлено судом всупереч правових висновків Верховного Суду, який вже висловив позицію з цього приводу, зокрема, про те, що заборона проведення приватизації ПАТ "Центренерго" суперечить вимогам процесуального законодавства та є заходом, неспівмірним із заявленими позовними вимогами", - повідомила пресслужба прокуратури Києва.

Столична прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 375 Кримінального кодексу України (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводитимуть слідчі столичного територіального управління Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, Господарський суд Києва заборонив проводити приватизацію "Центренерго" – до рішення по суті суперечки ТОВ "Укрдонінвест" (Київ) Віталія Кропачова з Фондом державного майна. Це підприємство хотіло взяти участь в попередньому конкурсі з приватизації, але ФДМ визнав конкурс таким, що не відбувся.

Відео Масштабна приватизація: Україна планує продати понад пів тисячі державних об'єктів

До цього кілька років поспіль чиновники також обіцяли великі розпродажі. Утім, жодного крупного об'єкта так і не продали. Але 2020 року, певні експерти, ледь не вперше план приватизації таки можуть виконати.  

Масштабна приватизація: Україна планує продати понад пів тисячі державних об'єктів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції