Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура завершила розслідування вбивства матір’ю двох маленьких дітей

Прокуратура завершила розслідування вбивства матір’ю двох маленьких дітей

Правоохоронці вважають, що жінку слід примусово лікувати.

Прокуратура Києва наполягає на примусовому лікуванні жінки, яка втопила двох своїх дітей. Таке рішення пропонуватиме суду сторона обвинувачення у справі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Слідчі довели провину 36-річної Катерини Бабкіної, котра торік у жовтні вбила 6-річну дівчинку і 5-літнього хлопчика. Вихователька дитячого садочка взяла двох своїх дітей і відвела їх до озера. Згодом тіла дітей знайшли у водоймі, а їхню матір затримали поблизу Чернігова, куди вона з Києва дійшла пішки.

Відео Прокуратура Києва вимагає примусово лікувати жінку, яка втопила двох своїх дітей

Слідчі довели провину 36-річної Катерини Бабкіної. Торік у жовтні вихователька дитячого садочка втопила двох своїх дітей в озері. Їхню матір затримали поблизу Чернігова, куди вона з Києва дійшла пішки. Згідно з медичною експертизою, жінка в момент злочину керувати своїми діями не могла через розлад психіки. 

Прокуратура Києва вимагає примусово лікувати жінку, яка втопила двох своїх дітей

Згідно з медичною експертизою, жінка в момент злочину керувати своїми діями не могла через розлад психіки. Стан Катерини Бабкіної відтоді не змінився, тож вона потребує примусової шпиталізації до психлікарні із суворим наглядом.

Сама підозрювана у вбивстві власних дітей Катерина Бабкіна слідчим розповіла, що прокинулась вранці і їй примарився кінець світу. Вона видалила дані з соціальних мереж і телефону. Мобільний викинула у вікно. У поліції кажуть, що після розлучення жінка була у депресивному стані.

Залиште свій коментар

Вибір редакції