Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мітинг в урядовому кварталі триває вже два дні.

Активіста протесту "євробляхарів", якого вдарила автівка під Верховної Радою, забрали до лікарні з відкритим переломом ноги.

Як розповіли ТСН активісти, подія сталася, коли вони блокували депутатам виїзд - ходили пішохідним переходом. Машина на швидкості врізалась у мітингувальника. Тоді його колеги за протестом почали бити автівку.

Мітингувальники кажуть, що начебто бачили, як з машини вивели нардепа Павла Пинзеника від "Народного фронту". Авто досі залишається на місці події, працює поліція. Рух вулицею Шовковичною перекрито.

Активісти також розповіли, що ніби було травмовано двох осіб - на двох пішохідних переходах. Іншого травмованого також забрали в лікарню - про його стан поки що нічого невідомо.

Іван Гребенюк

ВідеоВодії "євроблях" заблокували входи і виходи з Верховної Ради

Урядовий квартал столиці другий день блокують власники автомобілів із єврореєстрацією, аби домогтися кращих умов для завезення іноземних машин в Україну. Поки що подібні авто потрапляють на вітчизняні дороги за напівлегальною схемою. Парламент сьогодні під тиском вулиці збирався почати розгляд цього питання.

Водії "євроблях" заблокували входи і виходи з Верховної Ради

 

Вибір редакції