Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Провайдер "Воля" повністю відновив роботу та пояснив причину масштабної аварії

Без доступу до послуги Інтернет опинилися всі абоненти Києва.

Український провайдер "Воля" повністю відновив роботу всіх сервісів після масштабної аварії.

Про це повідомили в прес-центрі компанії.

"Приносимо вибачення за збій в роботі Інтернет послуги і відсутність доступу до сервісів "Воля", які виникли 12 грудня", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що наймасштабніша, за останній час, аварія сталася вчора, в понеділок, о 17.40 через внутрішнє ураження і втручання в роботу мережі, що призвели до збою роботи телекомунікаційного обладнання.

"На жаль, без доступу до послуги Інтернет опинилися всі абоненти Києва. Спасибі всім абонентам, які підтримали нас у цей час, і були на зв'язку в соціальних мережах. У зв'язку з масштабною аварією, ми не могли комунікувати з вами через корпоративні ресурси і call-центр", – додали в компанії.

У службі також додали, що в інших містах "Волі" сервіси та послуги працювали безперебійно, але абоненти не могли отримати підтримку компанії у зв'язку з тим, що не працювали call-центр, Портал абонента "Мій кабінет" Воля Клуб.

"Ми негайно почали відновлення сервісів. Робота 80% сервісів відновилася до 23.00. Сьогодні о 6. 47 доступ до послуг і сервісів був відновлений повністю", – відзначили в прес-службі.

Нагадаємо, увечері 12 грудня в Києві почалися перебої з доступом до Інтернету у абонентів одного з найбільших українських провайдерів "Воля". Про це компанія повідомила на своїй сторінці в Facebook. У повідомленні говориться, що, крім Інтернету, не доступні також для зв'язку колл-центр і корпоративні ресурси "Волі".

Кореспондент ТСН спробувала додзвонитися в колл-центр і у відповідь почула: "З технічних причин ми не можемо вам відповісти. Неполадки будуть усунені найближчим часом". Пізніше "Воля" на своїй сторінці в соцмережі повідомила, що до перебоїв доступу до Інтернету у столиці призвела зовнішня атака.

Залиште свій коментар

Вибір редакції