Рік після поклоніння "мощам матушки" в Києві: священик-сектант досі на волі

Суд відпустив забороненого в служінні священика під особисте зобов'язання.

Рік тому в столиці в одній із церков у Бортничах священик Микола Наслудов виставив посеред храму викопану з могили труну з тілом своєї дружини. Жінку він оголосив святою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Правоохоронці спершу не могли повірити в повідомлення їм про це. Лише коли приїхали – побачили процес поклоніння на власні очі.

З'ясувалося, що служби в храмі служить заборонений у служінні священик. Довкола себе він зібрав гурт людей, який підпадає під визначення секти. Вони відмовлялися від документів, не водили дітей до школи та уникали будь-яких контактів з державою.

Донька померлої Дарина каже, що парафіяни разом зі священиком хотіли лише перепоховати Тетяну, бо могилу підточували підземні води. Але коли побачили, що її тіло не розклалося та приємно пахло – вирішили не повертати у землю.

У діях священика донька не бачить ніякого криміналу. "Міліція відкрила кримінальну справу по факту наруги. Я вважаю наругою те, що вони увірвалися в церкву", - заявила вона.

Зараз людей із території храма виселили. До церкви призначили іншого священика, який переосвятив приміщення та викинув "ікони" із зображенням родичів свого попередника.

Тіло померлої перепоховали. Де саме – знають лише донька та чоловік-священик.

Судово-медична експертиза священика визнала Миколу Наслудова нормальним. Він перебуває під слідством. На цей час його відпустили, обравши запобіжним заходом особисте зобов'язання. Максимальний термін ув'язнення, який загрожує Наслудову, становить сім років.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Рік тому настоятель поставив труну з тілом дружини у київській церкві

В одній з церков Києва священник створив громаду довкола себе, якій забороняв мати документи, звертатись до лікарень, користуватись мобільними телефонами. Через декілька років спокійного життя про них дізналась вся Україна – коли вони посеред храму поставили покійницю. Бортничі, Дарницький район столиці. Тут рік тому настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці розрив могилу померлої жінки, дістав тіло та оголосив її святою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: