Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Робитимуть із мене алкоголіка року": Крюкова прокоментувала хід справи про п’яне кермування в Києві

Розгляд справи перенесли через зайнятість двох адвокатів водійки.

Журналістці Світлані Крюковій активісти подарували іменну пляшку горілки прямо в залі суду і показали відеодокази, що вона вживала алкоголь. Але дівчина наполягає, що не пила, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Редакторку одного інтернет-видання патрульні зупинили ще на початку вересня. Водійка їхала на джипі опівночі в центрі Києва з компанією чоловіків. Копи відчули запах алкоголю і запропонували Крюковій подути в "Драгер" чи здати кров. Журналістка написала відмову.

ВідеоАктивісти опублікували відео, де журналістка Світлана Крюкова зізнається патрульним, що пила вино

  Журналістці Світлані Крюковій активісти подарували іменну пляшку горілки прямо в залі суду і показали відеодокази, що вона вживала. Але дівчина наполягає, що не пила.  

Активісти опублікували відео, де журналістка Світлана Крюкова зізнається патрульним, що пила вино

Відео, на якому вона спілкується з поліцейськими, виклали в соцмережі лише зараз. На ньому поліцейські фіксують іще й відсутність водійського посвідчення в дівчини та складають адмінпротокол.

На перше судове засідання по справі журналістки прийшли активісти з пляшкою-подарунком. "Фірмова горілка "Крюківка", це від українських патріотів", - пояснили вони.

Крюкова пляшку не взяла, але обіцяла продовження "цирку за тиждень". "Мені сьогодні подарували цю чудову пляшку горілки з моєю фотографією, і тепер будуть робити з мене головного алкоголіка року. Ми відпочивали з моїми друзями на літній терасі в ресторані, я не випивала. Випивали хлопці, котрі були зі мною. Я припускаю, що в машині пахло алкоголем", - пояснила вона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції