Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розтрощений сейф і мільйонний улов. У Києві злодії у масках пограбували бізнес-центр

Кілька грабіжників спостерігали за охоронцем, щоб той не прокинувся, поки їхні напарники грабували офіси.

Вночі проти 24 травня група невідомих у масках нахабно пограбувала офіси у бізнес-центрі "Либідь". Злодії винесли з сейфів щонайменше 2 млн грн.

Про це повідомили ТСН.ua представники однієї з постраждалих компаній.

Злодії проникли у приміщення через вікно другого поверху. Поблизу бізнес-центру проходить теплотраса, уздовж якої йдуть труби - саме на рівні другого поверху.

ВідеоУ Києві пограбували бізнес-центр на мільйони гривень

Співробітники БЦ "Либідь", коли прийшли на роботу, побачили пограбовані офіси. Кажуть, з сейфів викрали готівки на приблизно 2 мільйони гривень. На місці працює поліція. Остаточна сума збитків з'ясовується.

У Києві пограбували бізнес-центр на мільйони гривень

На другому поверсі було пограбовано приблизно 15 офісів. Тут розташовуються кабінети концертного агентства "Аншлаг", аудиторської компанії, магазину одягу Oh My Look та інші маленькі офіси.

На відео з камер спостереження, які зараз вивчає поліція, потрапило кілька чоловіків у масках. Четверо з них ходили другим поверхом і зламували замки на деяких офісах. В інші приміщення вони потрапляли, вирізаючи гіпсокартонні перегородки, що розділяють кабінети.

ВідеоУ Києві зловмисники у масках пограбували 15 офісів у бізнес-центрі

Вночі проти 24 травня група невідомих у масках нахабно пограбувала офіси у бізнес-центрі "Либідь". Злодії винесли з сейфів щонайменше 2 млн грн.

У Києві зловмисники у масках пограбували 15 офісів у бізнес-центрі

При чому охоронець, який спав внизу, навіть не поворушився. Декілька грабіжників стояли поряд з ним і стежили, щоб чоловік не прокинувся. Примітно, що грабіжники, ймовірно, діяли не дуже тихо. Адже в офісі концертного агентства "Аншлаг", розташованого практично над приміщенням охоронця, вони переміщували важкий сейф і зламували його на місці.

Загалом, за чутками, з сейфів усіх пограбованих офісів злодії забрали 2 млн грн. Остаточна сума збитків з'ясовується.

Судячи з усього, грабіжники не планували спинятися на цьому. Проте, зламавши офіс на третьому поверсі, вони розбудили прибиральника, який там спав. Чоловік злякав злодіїв, і ті втекли. Прибиральник спустився до охоронця, і вони викликали поліцію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції