Шашличний вікенд. Кияни проігнорували заборону смажити м'ясо у недозволених місцях

Як виявилося, кияни навіть не знали про заборону.

Усупереч забороні розпалювати багаття в лісопаркових зонах столиці - там димить, горить і шкварчить. Люди, що вийшли на барбекю в парк, щиро дивувалися забороні.

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, ніде ні таблички, ані контролера. Хоча, за розпалювання ватри в непередбачених для цього місцях влада обіцяла карати штрафами до півтори тисячі гривень.

Заборона на розпалення ватри в межах міста діє вже понад місяць. Відповідне рішення висить на сайті Київзеленбуду. Проте в парках жодної інформації про заборону чи таблички з попередженням.

"Я не в курсі, що палити не можна, всі палять і ми палимо. Тоді б поставили: "не притулятися руками не чіпати", тут би не палити і все - не палили б", - розповідають відпочивальники.

Кияни знехтували забороною розпалювати багаття в лісопаркових зонах столиці

Люди, що вийшли на барбекю в парк, щиро дивувалися забороні. Адже ніде ні таблички, ані контролера. За розпалювання ватри в непередбачених для цього місцях влада обіцяла карати штрафами до півтори тисячі гривень.

Київзеленбуд, який заборонив розпалювати багаття, для цього процесу виділив спеціальні зони відпочинку. Загалом 38 штук. На сайті докладна інформація: як туди доїхати і що там є. Послуги не безкоштовні.

У зонах відпочинку, де можна смажити шашлики, оренда мангалу 100 гривень, оберемок дров - до півсотні, альтанка мінімум 200. У зонах відпочинку неподалік Конча-Заспи серед послуг є й оренда човна за 100 грн за годину або лиж за 50.

Водночас розпалювати вогонь у недозволених місцях коштуватиме відпочивальникам дорожче. Штраф - 20-28 неоподаткованих мінімумів, для підприємців - 50-100 мін. Це приблизно до 1 500 гривень. Штрафувати порушників мали би патрульні. Проте у парку за час знімання нашого сюжету жодного копа помічено не було.

Кореспондент ТСН Інна Боднар.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: