Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві зупинили роботу 33 закладів через порушення пожежної безпеки

Рішення за позовами поки не ухвалені.

У Києві рятувальники просять частково зупинити роботу 33 ТРЦ, лікарень, шкіл та дитячих садків через порушення правил пожежної безпеки.

"Враховуючи виявлені порушення, а також з урахуванням матеріалів попередніх років, подано 33 позови до адміністративного суду щодо застосування заходів реагування, передбачених статтею 68 Кодексу цивільного захисту України", - йдеться у відповіді Головного управління ДСНС в Києві на запит Українських новин.

Частково зупинять роботу 21 торгового підприємства, культурного і розважального закладу, трьох медустанов зі стаціонарним лікуванням, дев'яти шкіл і дитсадків.

На сайті ДСНС в Києві, серед ТРЦ, щодо яких подано позов, вказані універмаг "Україна", ТРЦ Sky Mall та New Way.

Також відомо, що рішення за позовами поки не ухвалені.

Нещодавно займання сталося у будинку на столичній Інтернаціональній площі. Полум'я розповсюдилось від п'ятого до восьмого поверху. Для евакуації застосували розсувні драбини. 

ВідеоДим та евакуація: у Києві вигоріли три поверхи житлового будинку

До 9-поверхівки на столичних Нивках одна за одною прибували бригади рятувальників. У перші хвилини, коли вогонь охопив лише балкон 6-го поверху, надзвичайники не могли пробратися до будинку через МАФи і припарковані автомобілі. Тому приборкати вогонь повністю вдалось за 2 години.

Дим та евакуація: у Києві вигоріли три поверхи житлового будинку

Залиште свій коментар

Вибір редакції