Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Штовханина та поламані двері. Активісти зірвали сесію Київради через скандальну забудову на Андріївському узвозі

В історичній частині міста хочуть збудувати 8-поверховий готель.

Штовханиною та поламаними дверима завершилося напередодні засідання Київради. Активістам набридло цілий день чекати, коли розглянуть питання про скандальні забудови на Андріївському узвозі та Поштовій площі і вони заблокували депутатів у сесійній залі.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

З огляду на сутички сесію вирішили закрити, а розгляд дражливих питань перенесли на наступне засідання.

Минулого тижня активісти трощили паркани на узвозі, там, де планують звести восьмиповерховий готель. Хоча будувати на історичній вулиці, яка є національною пам'яткою, можна заввишки до дев'яти метрів. Через спробу забудови в цьому місці зсувається ґрунт та тріщать стіни сусідніх будинків. Розірвати договори оренди і зупинити неподобство у профільній комісії Київради погодилися, але через сесійну залу це поки що не пройшло.

ВідеоАктивісти заблокували депутатів у Київраді через питання про забудови на Андріївському узвозі

Штовханиною та поламаними дверима завершилося напередодні засідання Київради. Активістам набридло цілий день чекати, коли розглянуть питання про скандальні забудови на Андріївському узвозі та Поштовій площі, і вони заблокували депутатів у сесійній залі. З огляду на сутички, сесію вирішили закрити, а розгляд дражливих питань перенесли на наступне засідання.

Активісти заблокували депутатів у Київраді через питання про забудови на Андріївському узвозі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції