Скандал у столичній школі: вчителька наказувала першокласникам битися головою об дошку

Батьки дитини оприлюднили відповідний аудіозапис.

Недитячі пристрасті розгорілися в одній зі шкіл Києва. Батьки першокласника оприлюднили аудіозапис, де вчителька наказує їхньому сину через погану поведінку битися головою об дошку. При цьому інші діти підтримують це і скандують, аби хлопець таки це зробив. Записи уроків батьки вели два місяці і приголомшені почутим, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Судячи із запису, погупати головою об дошку вчителька просить Володю, бо той на уроці стукав пальцями по парті. Однокласники ініціативу виховательки підтримали хором. 

Диктофон дитині вшили в пенал після конфлікту на батьківських зборах, коли зрозуміли, що з вчителькою щось не те. 

"Кожен день кричить на нас. Якщо в когось впала ручка, то вона починає волати: дай щоденник і головою об дошку бийся", - розповідає першокласник Вова Каплюк.

Уроки записували з кінця листопада. Дитина про те, що ведеться запис, нічого знала. Щовечора батьки прослуховували диктофон. Після почутого вони були приголомшені.

ВідеоУ київській школі розгорівся скандал через аудіозапис

Коли про запис дізнались інші батьки, посипалися погрози на маму хлопчика. 

Скандал із педагогом розділив батьків на два табори. Половина - горою стоїть, аби Юлію В'ячеславівну не звільняли. 

Юлія В'ячеславівна Демиденко - педагог із 26-ти річним стажем. У цій школі пропрацювала чотири роки. Раніше нарікань на неї не було. Директор школи вихователя не виправдовує. 

Після розмови з директором вона написала заяву на звільнення і сказала, що до цієї школи більше не повернеться.

Раніше повідомлялося, що у Києві школярам подовжили канікули через епідемію грипу. Раніше канікули продовжували до 27 січня, проте епідеміологічна ситуація не дає розпочати навчання.

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: