Скандальний будинок-"монстр" на Подолі може провалитися у метро - депутатка Київради

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заселення будинку із зайвими поверхами може мати кричущі наслідки, каже чиновниця.

Під час заселення людьми скандальний будинок за адресою Нижній Вал, 27-29 у Києві, відомий як "монстр на Подолі", може просто провалитися у метро. Про це під час пресбрифінгу щодо ситуації навколо вказаної забудови заявила депутатка Київради та членкиня постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування Ольга Балицька.

За її словами, якщо би довелося перераховувати усі порушення, з  якими зведено цей будинок, не вистачило би і пресконференції. Вона наголосила, що стоїть будинок на території, де розташовані інженерні мережі стратегічного значення, лінії метрополітену, два міських колектори, газопровід, водогін і тепломережа.

"Я особисто не є експертом містобудівельним, але те, що чула від них: якщо цю будівлю заселити просто зараз, заїдуть всі люди, які там потенційно можуть жити та завезуть меблі, вона просто впаде в метрополітен. Це кричуще порушення права людини на життя", - наголосила Балицька.

Вона додала, що завтра, 27 листопада, відбудеться засідання Господарського суду щодо демонтажу незаконно добудованих поверхів.

Зайві поверхи на "Подільському монстрі" добудували ще у 2014му році. Будинок і досі не заселений, а підземний перехід під ним - перекритий. 

Відео У Києві виріс новий будинок, який уже прозвали «подільським монстром»

 

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції