Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний київський патрульний може втратити роботу після судового вироку

Справа рухається повільно, але час вердикту наближається.

Півроку триває суд за фактом побиття патрульними поліцейським киянина Олега Піляя, і за цей час підозрюваний Роман Габро став учасником іще двох схожих інцидентів. Доказом провини копів слугує відеозапис із камери спостереження будинку, а агресію вони виливали на чоловіка, котрий викликав правоохоронців для фіксації ями на дорозі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Брати заяву патрульні відмовилися, після чого пристрасті сягнули апогею. Один із фігурантів тих подій, Олег Башманов, згодом звільнився з лав поліції. Натомість Габро лишився, але потрапив у нові скандали. Анастасія та В’ячеслав Снісаренки з Хрещатика повертали до своєї майстерні, коли  перед їхньою машиною несподівано з’явився патрульний і почав бити по автомобілю руками і погрожувати людям пістолетом. Тепер постраждалі від дій копа прийшли підтримати Піляя в суді.

ВідеоДніпровський суд Києва півроку розглядає справу щодо побиття патрульним киянина

Відео побиття патрульними зафіксувала камера спостереження будинку. Під удар копів потрапив чоловік, який викликав поліцію для фіксації ями на дорозі. Тепер двоє з трьох патрульних – у суді - Роман Габро і Олег Башманов. Останній після цього звільнився з поліції, а тепер прикриває свого товариша від журналістів. 

Дніпровський суд Києва півроку розглядає справу щодо побиття патрульним киянина

Їх опоненти з ситуації відверто глузують. "У водія був чудовий шанс закрити кохану жінку грудьми, але, видно, її не любить або така небезпека була", - заявив Башманов. Офіційно поліція покарала Габро дисциплінарним стягненням за перший випадок, але не знайшла ніякого перевищення повноважень в інциденті на Хрещатику. Втрапив Габро і в третю історію – аматорське відео зафіксувало залиту кров’ю підлогу райвідділку, куди копи привезли затриманого чоловіка. Той твердить, що побив його саме поліцейський. "Він просто бачив, що я в наручниках", - каже потерпілий.

Цей випадок іще розслідують. А скандальний патрульний досі працює. "До цього випадку у Романа Габро були високі показники в роботі і не було дисциплінарних стягнень. Якщо суд визнає винним, то його звільнять", - пояснив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Вибір редакції