Smart House — новий тренд нерухомості у Києві

В останні роки столичний ринок нерухомості переживає непрості часи.

Нині тут з'явилася нова концепція бюджетного житла: маленька, але розумна квартира. Вперше в сучасній Україні забудовникам довелося відв'язати вартість метра київської житлоплощі від доллара і формувати пропозицію в гривні. Але і тут виникли труднощі: квадратний метр коштує небагато, а ось ціла квартира — вже дорого. І ось на ринку стали з'являтися бюджетні варіанти — так звані смарт-квартири. 

Смарт…

Квартири площею в пару десятків "квадратів" із зонуванням та максимальною функціональністю простору підкуповують загальною вартістю об'єкта: житло обійдеться набагато дешевше "класичної" квартири. Дизайнерські ідеї, втілені в новомодних ЖК, подобаються і споживачам, і забудовникам. Хоча останнім доводиться відходити від звичної схеми роботи: для облаштування функціонального житла доводиться всерйоз зайнятися ремонтом. Тому смарт-квартири продаються у форматі "заїжджай і живи" — з ремонтом і основною побутовою технікою. Для покупців це тільки плюс: не потрібно витрачатися на найнеобхідніше. Власники смарт-квартир кажуть, що мала площа спрощує і покупку квартири, і життя в ній: комунальні рахунки будуть на порядок нижчими 

...Чи не смарт?

Але чи корректно говорити, що поняття "смарт-квартири" обумовлено тільки невеликим метражем? Цю помилову думку спростували в офісі ЖК "Smart House", який представив українським споживачам сучасну концепцію доступного функціонального житла. Адже смарт-квартира — це не просто малометражне приміщення. Це ідея і спосіб організації простору. Над такими квартирами працюють дизайнери: вони продумують для кожного типу приміщення власний інтер'єр, виконують зонування простору. Це також диктує планування поверхів і будівлі в цілому. Тому називати найменшу квартиру в звичайному будинку терміном "смарт" — як мінімум некоректно, кажуть у компанії.

"ЖК "Smart House" — перший житловий комплекс у Києві, повністю побудований згідно з ідеями смарт-житла. Вся площа в ньому використовується ефективно, що дозволяє запропонувати покупцям сучасне житло в столиці за доступною ціною. До того ж наш ЖК відрізняється малою поверховістю і привабливим розташуванням — у 10 хвилинах їзди від центру, біля транспортних розв'язок, навчальних закладів і добре розвиненої інфраструктури", - кажуть у відділі продажів ЖК "Smart House".

В будь-якому випадку у модного формату житла в столиці — велике майбутнє. Адже в Києві попит завжди високий, а ціна є ключовим фактором.

Більш докладно про ЖК "Smart House" можна дізнатися на сайті www.смартхаус.com або за телефоном 5775 (дзвінки безкоштовні).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: