Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спеціалісти розповіли про можливі причини смерті клієнтки стоматолога в Києві

Лікарі чекають на висновки офіційної судмедекспертизи.

У столиці 48-річна жінка померла у стоматологічному кріслі просто під час прийому у лікаря. Через півгодини після анестезії їй стало зле, медики викликали швидку, але врятувати клієнтку не вдалося, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про обставини трагедії у клініці журналістам не розповідають, а до приміщення пускають лише поліцію і криміналістів. Копам медики пояснили, що загибла приходила до них не вперше. Перша версія про алергію на анестезію відтак видається не вельми переконливою – стоматолог, який лікував жінку, мав би знати протипоказання своєї постійної клієнтки. Лікарі присягаються, що нічого, крім анестезії, жінці не вводили. Відповіді про причину смерті має надати патологоанатом.

ВідеоУ Києві 48-річна жінка померла у стоматологічному кріслі

Жінка приїхала за наданням медичної допомоги. Після введення анестезії їй стало погано. Лікарі спробували надати їй допомогу, але жінка померла. Про обставини трагедії у клініці журналістам не розповідають. Медики пояснюють, що причин може бути кілька.

У Києві 48-річна жінка померла у стоматологічному кріслі

Фахівці зауважують, що версій може бути кілька – від тромбу до проблем із серцем. "Лікар міг усе зробити правильно, за протоколом, а це могла бути реакція уповільненого типу. На шостий раз може сенцебілізація накопичитися до того ступеню, котрий проявить невідкладний стан", - пояснив анестезіолог.

Про саму загиблу відомо небагато: вона 1970 року народження, із заможної родини. Рідні загиблої не захотіли спілкування із пресою, тіло жінки вивозили через чорний хід. Правоохоронці, в свою чергу, уже почали досудове розслідування за підозрою в службовій недбалості, але кажуть, що справу можуть перекваліфікувати.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції