Сотні людей зібрались на Майдані Незалежності відсвяткувати день народження Сенцова

Політв’язню вони бажають волі та здоров’я.

До вечора на столичному Майдані Незалежності тривала акція підтримки українського політв’язня Олега Сенцова. У центрі Києва зібралися сотні кримчан, знайомих та просто небайдужих людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Всі вони показували, що єдині духом у цей день із іменинником. У руках люди тримали плакати з гаслами про звільнення Сенцова та інших кремлівських заручників із полону. Учасники акції з імпровізованої сцени висловлювали захоплення стійкістю видатного українця.

ВідеоНебайдужі влаштували акцію у центрі Києва на підтримку Олега Сенцова

У столиці на Майдані Незалежності зібралися друзі, знайомі та просто небайдужі - провести акцію на підтримку Олега Сенцова. Люди прийшли з плакатамиы із уже відомими написами #FreeSentsov. 

Небайдужі влаштували акцію у центрі Києва на підтримку Олега Сенцова

"Гарних людей багато. Багатьох ми не помічаємо. Але коли гарна людина потрапила в біду, то багато гарних людей намагаються їй допомогти", - пояснив свою присутність один із активістів. "Такі, як Олег, це унікальні люди", - додала інша учасниця акції. Вони були солідарні у своєму побажанні Сенцову – триматися, а свобода неодмінно прийде.

Як уже повідомлялося, два місяці голодування, котрі сколихнули України і багатьох людей в усьому світі, зробили Олега Сенцова політв’язнем №1 у путінській Росії. Кримчанина Росія засудила на 20 років за сфабрикованою справою про тероризм, а насправді за волонтерство та активну підтримку Майдану.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар