Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа "рюкзаків Авакова": суд подовжив запобіжні заходи фігурантам

Ідеться про екс-заступника глави МВС та керівника IТ-компанії.

Перед Новим роком Солом'янський районний суд Києва подовжив ще на два місяці запобіжні заходи у вигляді особистих зобов'язань двом фігурантам справи "рюкзаків Авакова".

Ідеться про колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та керівника IТ-компанії Turboseo Володимира Литвина. Про це передають "Українські новини" з посиланням на дані Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Перед цим Солом'янський райсуд Києва повернув закордонний паспорт Олександру Авакову, сину міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, а також ухвалив рішення зняти з нього електронний браслет. Ще раніше зняли арешт із майна Авакова-молодшого.

Син Авакова також отримав від НАБУ і САП дозвіл відсвяткувати Новий рік в Італії.

Нагадаємо, на початку листопада Олександра Авакова затримали представники НАБУ. Його підозрювали в поставках рюкзаків для поліції за завищеними цінами. Згодом суд відпустив його під особисте зобов'язання батька-міністра Арсена Авакова з вимогою здати всі паспорти до Державної міграційної служби. На чоловіка надягнули електроний браслет. А пізніше зняли арешт з майна у Києві та Харкові, що був накладений після низки обшуків.

ВідеоАвакову молодшому суд потайки від ЗМІ повернув закордонний паспорт

Сину очільника МВС Олександру Авакову суд повернув документ, який дозволяє покидати країну. Крім того, Авакову-молодшому більше не доведеться носити електронний браслет. Засідання, де це вирішили, відбулось ще 22 грудня, але ЗМІ дізналися про це рішення лише сьогодні.

Авакову молодшому суд потайки від ЗМІ повернув закордонний паспорт

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції