Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справу про накладання арешту на Гостиний двір закрили

Прокурор відмовився від апеляційної скарги.

Київський апеляційний суд закрив справу щодо накладання арешту на будівлю Гостиного двору на столичному Подолі. Прокурор відмовився від апеляційних вимог, передає прес-служба КМДА.

Столична влада тепер сподівається, що Кабмін передасть будівлю у комунальну власність міста, аби розпочати реставраційні роботи.

Як відомо, у 2011 році прем’єр Микола Азаров постановою Кабміну виключив будівлю Гостиного двору зі списку пам’ятників архітектури. Цю постанову суд у 2015 році визнав незаконною та нечинною.

У лютому 2012 року Регіональне відділення Фонду держмайна по Києву надало згоду на проведення реконструкції Гостинного двору. А виконком КМДА видав розпорядження, яким надав тодішньому орендарю будинку "Укрреставрації" право реконструювати будівлі Гостинного двору під торговельно-офісний центр.

2014-2016-го суди скасували дозвіл на виконання будівельних робіт, після чого роботи припинилися. У травні 2018 Верховний Cуд України санкціонував повернення споруди Гостиного двору на Контрактовій площі в Києві до державної власності. У березні поточного року на будівлю намагались накласти арешт, однак Печерський суд відмовив у цьому клопотанні, прокурор подав відповідну апеляцію.

Станом на сьогодні Гостиний двір огороджений парканом. Будівля перебуває у стані незавершеного будівництва-реконструкції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції