Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли до квартир киян завітають із перевірками обсягу споживання води

Влада перевірить квартири киян, які не мають лічильників.

Київська влада збирається перевірити квартири, де зареєстровано 1-2 людини і де фіксується велике споживання води без наявності лічильника.

Про це повідомила прес-секретар заступника голови КМДА Петра Пантелеєва Юлія Грамотна, передає Українська правда

"У Києві є квартири, які не мають лічильників води і в яких офіційно зареєстрована одна або дві людини, водночас будинковий лічильник показує значно більше споживання. Отаких мешканців ми будемо перевіряти", — зазначила Грамотна.

Так, розпочати рейди планують вже навесні 2017 року.

"Якщо у цій квартирі мешкає 5 осіб і вони мають повірений лічильник води, і він показує, що вони споживають 1 куб., до них не буде жодних претензій. Ми хочемо виявити не тих, хто здає чи знімає житло, то не компетенція міської влади, а лише тих, хто споживає послугу, але не платить за неї у повному обсязі", — пояснила прес-секретар.

У випадку, якщо кияни відмовляться впускати осіб, уповноважених робити перевірку, до них приходитимуть із рішенням суду.

"Тоді будемо робити це через суд. Якщо є люди, які роками не платять за послуги, то перевіряючий приходитиме з рішенням суду. Ще раз наголошу, що перевірятимемо не те, легально люди мешкають чи нелегально, а те, платять вони за спожиті послуги чи ні", — додала Грамотна.

Утім, теоретично такі перевірки можуть виявити людей, які здають в оренду житло, при цьому не сплачують податків. 

Як відомо, нарахування за комунальні платежі залежать від того, скільки осіб зареєстровано в квартирі. 

Нагадаємо, від листопада споживачів із неповіреними або непридатними лічильниками почали переводити на загальні розрахунки, приміром, на 3-7 кубів холодної води для однієї особи на місяць, згідно з нормами КМДА від 2015 року.

Відео Уряд пояснив систему нарахувань за теплоенергію в будинках без лічильників

Залиште свій коментар

Вибір редакції